ZŠ a MŠ

Roveň 60

Provoz ZŠ od 1. 3. do 21. 3.

Vážení rodiče,
vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR přijala dne 26. února 2021 nová krizová opatření č. 200, kterým se s účinností od 27. 2. 2021 zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. roč. ZŠ. Od 1. 3. bude tedy i pro tyto žáky probíhat distanční výuka. Podrobnější informace o této výuce zašleme rodičům během pondělí 1. 3. na uvedený e-mailový kontakt.


Informace k uplatňování ošetřovného naleznete na odkazu:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu
Podle nových pravidel již škola nevyplňuje žádné potvrzení.


Aktuální informace budou zveřejňovány na webových stránkách školy.

Doufáme, že tuto nelehkou situaci všichni bez újmy zvládneme. Pevné zdraví!


Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email